اسامی افراد شاخص ثبت نام کننده از شیراز

بنا به این گزارش هر ۴ نماینده کنونی مجلس شورای اسلامی نیز در این دوره از انتخابات نیز ثبت نام نموده اند و از مجموع داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان شیراز، تعداد ۱۳۲ نفر با حضور در حوزه ثبت نام واقع در فرمانداری شیراز ثبت نام نموده و تعداد ۵ نفر با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور، ثبت نام کرده اند.
همچنین  ۱۲ نفر از  ثبت نام شدگان را بانوان و مابقی را آقایان تشکیل می دهند و از مجموع ثبت نام شدگان تنها ۴ روحانی برای شرکت در مجلس شورای اسلامی شهرستان شیراز ثبت نام کرده اند.
میثم معماری با ۳۰ سال و ۴ ماه سن به عنوان جوانترین داوطلب شهرستان شیراز بشمار می رود که بنظر می رسد عنوان جوانترین کاندیدای کل کشور را نیز به خود اختصاص دهد و مسن ترین داوطلب نیز فردی ۶۵ ساله است.
مهمترین داوطلبان ثبت نام شده در حوزه انتخابه شهرستان شیراز به شرح ذیل می باشد:
هر چهار نماینده هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان شیراز شمل آقایان دکتر جعفر قادری، حسین ذوالانوار، دکتر احمدرضا دستغیب و مهندس احمد رضا دستغیب(از نکات جالب و تامل برانگیز روز پایانی ثبت نام، حضور مهندس احمدرضا دستغیب برای ثبت نام به همراه حسین ذوالانوار بود!)
ابراهیم کرامت فر مدیر کل سابق بازرسی و پاسخگویی شکایات استانداری فارس که هم اکنون مدیریت درمانگاه پوستچی را برعهده دارد.
ضرغام صادقی (سرپرست معاونت امور نظارتی و هماهنگی معاون امور مجلس)
میثم معماری جوانترین کاندیدای حوزه انتخابیه شهرستان شیراز که مشاور جوانی فرمانداری بوانات و عضویت در شورای مشاوران جوان استان فارس و مدیریت آموزش ستاد احیا امر به معروف استان و حضور در عرصه های فرهنگی استان را در پرونده دارد.
ابراهیم شعرا دبیر جبهه پیروان ولایت استان فارس و عضو جبهه متحد اصولگرایان فارس نیز با حضور در حوزه ثبت نام فرمانداری شیراز ثبت نام کرد.
مریم اردبیلی مشاور سابق استاندار در امور بانوان  که همسر فرزند آیت الله حائری نیز است جزء داوطلین این دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان شیراز است.
دکتر کریم زارع یک دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی و فعالیت در دانشگاه آزاد اسلامی را در کارنامه دارد و از نزدیکان ریاست هیات امنای دانشگاه آزاد بشمار می رود.
سیروس پاک فطرت  فرماندار سابق اقلید است و هم اکنون به عنوان مشاور شهردار و مدیر مالی شهرداری شیراز فعالیت می کند.
مهدی زارعی کارآفرین برتر ۳ سال گذشته کشور نیز با حضور در فرمانداری شیراز ثبت نام نموده است وی طی سه سال متوالی ۸۷،۸۸ و۸۹ کارآفرین برتر کشوری و استانی بوده است.
صمد مومن بالله معاون پیشین  وزارت ارتباطات نیز از دیگر گزینه های برجسته  ثبت نام کننده در حوزه انتخابیه شهر شیراز است.
مهندس جلیل دهقان فرمانده سابق پدافند هوایی استان فارس و مشاور فرمانده سپاه فجر استان فارس نیز از شیراز ثبت نام کرده است.
شایان ذکر است  آقایان کامران باقری لنکرانی و حجت الاسلام علیرضا حدائق در حوزه انتخابیه شهرستان شیراز برای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام نکرده اند (فارسیان نیوز.
+ نوشته شده توسط حامد در سه شنبه سیزدهم دی ۱۳۹۰ و ساعت 19:48 |